-12%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В комплект входить: пеніборд, захист на коліна, лікті та долоні, а також покращений варіант шолома з регулюванням по об'єму голови
ВАЖЛИВО: МАЛЮНОК ШОЛОМА МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ. Уточнюйте у менеджера за телефоном.
Пеніборд польський бренд Fish. Дуже крутий за якістю. Фірмові підшипники з гравіюванням Fish. М'які безшумні колеса швидко крутяться і яскраво світяться. Фірмова гравіювання Fish на підвісці.
ОСОБЛИВОСТІ даного пені: на ньому зручно кататися і маленьким дітям, у яких маленька вага. Гнучка та м'яка підвіска у даного виробника
Колеса світяться!
Розмір дошки: 56 см х 15 см, товщиною 10 мм. Це оптимальна товщина: скейт легкий, при цьому витримує велику вагу.
Поверхня зі спеціальною антиковзною обробкою (у вигляді малюнка). На швидкості нога тримається щільно з дошкою, не ковзає.
Алюмінієва підвіска, надміцна. Витримує великі навантаження і удари.
Володіє амортизатором (поліуретан). Підвіска гнучка і маневрена. Повороти легко виконують і діти, і дорослі.
Підшипники: ABEC-7. Висока швидкість розгону забезпечена.
Колеса: поліуретан. Поліуретан - міцний, м'який матеріал. Катання на таких колесах тихе, безшумне. Колеса поглинають вібрації від нерівностей дороги, створюється ефект ковзання по ідеальному покриттю.
Жорсткість коліс: 78 А. Гарантує ще більш м'яке і тихе катання.Розмір коліс: 59 мм * 45 мм. Колеса забезпечують стійкість і безпеку при катанні.





| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Без обмежень |
| Діаметр коліс | 56 мм |
| Жорсткість коліс | 78А |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал деки | Пластик |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Стан | Новий |
| Тип | Пенні борд |
| Товщина коліс | 48 мм |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 1 845 ₴
- В наявності
Пенiборд із захистом та шоломом Fish Joker Black
2 095 ₴
1 845 ₴
- +380 (98) 363-36-13
- +380 (95) 080-18-08
- +380 (63) 403-50-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




