



У комплект входить: пеніборд, захист на коліна, лікті та долоні, а також шолом.
Рекомендується для новачків
Малюнок чорного шолому може відрізнятися із фото на сайті. Подробиці у менеджера по телефону.
Матеріал дошки: посилений пластик. Максимально допустима вага – 80 кг.
Розмір дошки: 56 см х 15 см, завтовшки 10 мм. Це оптимальна товщина: скейт легкий, при цьому витримує велику вагу.
Поверхня зі спеціальною антиковзною обробкою (у вигляді малюнка). На швидкості нога тримається щільно з дошкою, не ковзає.
Підвіска алюмінієва, надміцна. Витримує великі навантаження та удари.
Має амортизатор (поліуретан). Підвіска гнучка та маневрена. Повороти легко виконують і діти, і дорослі.
Підшипники: ABEC-7.
Колеса поліуретан. Поліуретан – міцний, м'який матеріал. Катання на таких колесах тихе, безшумне.
Жорсткість коліс: 78 А. Гарантує ще м'якше і тихіше катання.
Розмір коліс: 55 мм * 45 мм. Колеса забезпечують стійкість та безпеку при катанні.
За бажанням за додаткову плату ви можете обрати покращенний варіант захисту на лікті, коліна і долоні (доплата 200 грн). Подробиці у менеджера по телефону.
За бажанням за додаткову плату ви можете обрати покращенний варіант шолому з регулюванням (доплата 250). Подробиці у менеджера по телефону.
В стандартній комплектації цього набору захист і шолом простої якості.


| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Жорсткість коліс | 78А |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Діаметр коліс | 55 мм |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Вага | 2 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 13 см |
| Товщина | 1 см |
- Ціна: 995 ₴
- В наявності
Скейтборд Міні із захистом та шоломом чорний для новачків
1 095 ₴
995 ₴
- +380 (98) 363-36-13
- +380 (95) 080-18-08
- +380 (63) 403-50-75


